Jdeme životem spolu s vámi

Osobní asistence (OA) Městské charity Č. Budějovice

Žižkova 12/309, 370 01 České Budějovice

Osobní asistenci poskytujeme denně,včetně svátků od 6:00 do 22:00 hodin, s možností noční služby po individuální domluvě (dle kapacitních možností služby), podle potřeb uživatele a s ohledem na jeho přání.

 

Ceník služeb zde.

 sociální pracovnice / vedoucí služby

 Pavlína Petrásková, DiS, 387 718 295, 731 604 411, e-mail: pavlina.petraskova@mchcb.cz

koordinátorka

Lenka Míková telefon: 387 718 295, 731 604 499, email: 7.AuRWca6hIkQOQeYaplO1p

 

Osobní asistence je terénní služba poskytovaná lidem, kteří mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění nebo zdravotního postižení a jejichž situace vyžaduje pomoc jiné osoby. Místem poskytování služby je domácí prostředí a místo pohybu uživatele (při cestě do práce, do školy, za zábavou apod.) na území města České Budějovice a v přilehlých obcích v dosahu Městské hromadné dopravy.

Služba OA je poskytována v těchto obcích mimo dosah Městské hromadné dopravy: Adamov, Branišov, Čakov, Čejkovice, Dasný, Doubravice, Dubičné, Dubné, Hradce, Hůry, Chotýčany, Jankov, Jivno, Kamenný Újezd, Libníč, Lišov, Nedabyle, Úsilné, Záboří, Závraty .

více informací zde

 

Tento projekt je spolufinancován Statutárním městem České Budějovice a Nadací ČEZ.

zpět na hlavní stránku

Letní brigáda v Charitě Č. Budějovice

Letní brigáda v Charitě Č. Budějovice

Hledáte smysluplný letní přivýdělek? Městská charita Č. Budějovice nabízí možnost letní brigády na pozici Pracovník/ice v sociálních službách pro pracoviště Osobní asistence. Více v článku.

Píší o nás v novinách

Městská charita ČB je lidem blízko

Přečtěte si o tom z tisku zde

Vyznamenání pro Irmu Zemkovou

O vyznamenání pro naši Irmu Zemkovou píší Českobudějovické listy 29.10.

Charita a péče o seniory

Článek Českobudějovického deníku ze dne 4.10.2016 o příkladné starostlivosti Charity o seniory v jejich přirozeném prostředí si můžete přečíst zde

Šlapali jsme oranžové kolo

Šlapali jsme oranžové kolo

Městská charita Č. Budějovice a Farní charita Zliv dostaly možnost od Nadace ČEZ "vyšlapat si" peníze na oranžovém kole.

Domácí péče Charity

v Týdeníku Budějovicko dne 27. 2. zde

Ocenění pro Irmu Zemkovou

Ocenění pro Irmu Zemkovou

Dne 18. 1. 2011 uspořádala Česká asociace pečovatelské služby celorepublikovou konferenci spojenou s valnou hromadou a vyhlašováním cen. Vyznamenána byla i pracovnice Městské charity Č. Budějovice Irma Zemková.