Jdeme životem spolu s vámi

Uživatelé Domina na Ktiši

Uživatelé Domina na Ktiši

Ve dnech 22. - 24. 10.2012 prožili zaměstnanci a uživatelé služby Domino (kterou provozuje Městská charíta České Budějovice) krásné sluncem zalité podzimní dny v obci Ktiš na Prachaticku.

Pobyt jsme strávili na místním diecézním středisku mládeže a v tamějších lukách a hájích, které byly jako stvořené pro vášnivé houbaře. Staraly se o nás vzorně pastorační asistentky, které nám předvedly svoje kuchařské dovednosti, zodpověděly všechny zvídavé otázky a poskytly tipy na procházky do okolí. 

                              

Dny se nesly převážně v duchu užívání si krás přírody a klidného trávení podzimního času. Došlo i na opékání vuřtů. Večery jsme zasvětili skupinovým hrám a zábavě pro každého. Jak uživatelé Domina, tak i jeho pracovníci hodnotí pobyt jako velmi zdařilý.

 

Uživatelka Domina napsala: „Prožila jsem tři krásné dny plné pohody. Počasí vyšlo a příroda nám ukázala všechny krásy barev.“ Na konci pobytu jsme si všichni přislíbili, že na jaře se do takového krásného místa opět všichni rádi vrátíme a okusíme, jak chutná Ktiš s vůní jarních květin.

Mgr. Kateřina Kosová Sociální pracovnice Domino