Jdeme životem spolu s vámi

Bambiriáda 2013 - vyhlášení vítězů Malé energetické akademie

Bambiriáda 2013 - vyhlášení vítězů Malé energetické akademie

Ve dnech 23.5.–26.5. 2013 se konal v Českých Budějovicích jubilejní 15. ročník Bambiriády. Jedná se o přehlídku a aktivní prezentaci občanských sdružení dětí a mládeže a středisek volného času, která se koná napříč celou ČR. Ani my jsme na této akci nemohli chybět.

V rámci představení služby NZDM Srdíčko –Jiloro byla součástí presentace také výstava obrázků na téma Jiloro očima našich dětí, která měla malým návštěvníkům Bambiriády přiblížit život v naší klubovně.

Ve spolupráci s NZDM V.I.P. byl pro děti připraven bohatý program, který se nesl v duchu hlavní myšlenky letošního ročníku s podtitulem „ Dětství v proměnách času“. Pro malé i velké návštěvníky byl připraven závod v pytlích a na koních, a dále v minulosti velmi oblíbené skákání gumy.

 V rámci Bambiriády bylo také vyhlášení vítězů 5. stupně a celkových vítězů 5. ročníku výsledků soutěže Malé energetické akademie, které se již třetím rokem účastní děti z NZDM Srdíčko-Jiloro pod vedením naší kolegyně Terezky Gulové. Posláním této soutěže je rozšíření vědomostí dětí a mládeže o energetice a ekologii.

Vynikající výsledek společné práce dětí a naší kolegyně Terezky, která celý půl rok s dětmi projekt pilně připravovala, byl nakonec v soutěži E.onu oceněn 1. místem. Do sbírky úspěchů NZDM Srdíčko-Jiloro tak přibyl další diplom za 1. místo.