Jdeme životem spolu s vámi

Děkujeme DM, že pomáháte

V České republice žije více než 100.000 dětí na hranici chudoby. A právě těmto malým dětem resp. jejich rodinám, které se z různých příčin dennodenně potýkají s finančním či materiálním nedostatkem, se společnost dm drogerie markt rozhodla podat pomocnou ruku a darovat jednorázové dětské pleny v rámci aktivity „dm pomáhá dětem“.

Touto cestou bychom chtěli poděkovat společnosti DM drogerie markt která je ochotná podat pomocnou ruku dobré věci.  

Dovolujeme si Vás informovat, že skončil společný projekt DM drogerie markt a Charity Česká republika „dm pomáhá dětem“.

Do projektu se aktivně zapojila i Městská charita České Budějovice. Materiální pomoc v podobě kuponů na dětské pleny Babylove putovala k rodinám prostřednictvím sociálních pracovnic sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi SASANKA, které s nimi řeší jejich nepříznivou situaci a jsou jim často opěrným bodem v nelehkých životních situacích.

Během necelého půl roku od spuštění programu na pomoc sociálně slabým rodinám SASANKA vydala 173 kuponů a tím podpořila 29 uživatelských rodin, které se ocitly v těžké životní situaci a pleny naléhavě potřebovaly. Rodiny byly vybrané podle jasně stanovených pravidel, aby nedocházelo ke zneužívání dobrodiní. 

Společnost DM drogerie markt svojí aktivitou účinně pomáhala přesně tam, kde to mladé matky a rodiny nutně potřebovaly. 

Jménem klientů i sociáních pracovnic srdečně děkujeme společnosti DM drogerie markt  za podporu a úspěšnou spolupráci. Velice si ceníme vašeho přístupu, životního postoje „Společně  jeden pro druhého“ a těšíme se na další spolupráci.