Jdeme životem spolu s vámi

Pracovník v sociálních službách – osobní asistent/ka

Místo výkonu: České Budějovice a okolí
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: po dohodě
Výběrové řízení: Ano
Kontaktní osoba: Bc. Kristýna Koutská

Požadovaná profese: Pracovník v sociálních službách - osobní asistentka

Pracoviště: domácí a přirozené sociální prostředí uživatelů služby - Č. Budějovice a okolí

Minimální stupeň vzdělání: SŠ, VOŠ, VŠ sociálního zaměření

Mzdové podmínky: po zapracování až 18 300,- Kč

Pracovní doba: pružná, pondělí – pátek, 1x za 14 dní služba o víkendu

Náplň práce: přímá práce s uživateli služby Osobní asistence

Požadujeme:

  • orientace v seniorské problematice a problematice osob se všemi typy zdravotního postižení
  • komunikativnost, trpělivost, empatie
  • fyzická i psychická zdatnost
  • schopnost práce v týmu
  • samostatnost
  • řidičský průkaz skupiny B není podmínkou
  • zdravotní průkaz

Nabízíme:

  • dobrý kolektiv
  • pružná pracovní doba
  • MHD zdarma i k soukromému užití
  • 25 dní dovolené
  • příležitost k duchovním setkáním v rámci organizace
  • kurz Pracovníka v sociálních službách možno dodělat v průběhu

Zájemci, zašlete prosím svůj strukturovaný životopis do 31. 8. 2018 na e-mail: kristyna.koutska@mchcb.cz