Jdeme životem spolu s vámi

Pracovník v sociálních službách – osobní asistent/ka

Místo výkonu: České Budějovice a okolí
Typ vztahu: Dohoda o provedení práce
Nástup: ihned
Výběrové řízení: Ano
Kontaktní osoba: Pavlína Petrásková DiS.

Pracoviště: domácí a přirozené sociální prostředí uživatelů služby

Minimální stupeň vzdělání:

kurz Pracovník v sociálních službách nebo SŠ, VOŠ, VŠ sociálního zaměření vhodné pro studenty, aktivní důchodkyně

Mzda u DPP: 93,- Kč/ hod

Pracovní doba: 300 hodin za rok

Náplň práce: přímá práce s uživateli služby Osobní asistence

Požadované dovednosti:

  • orientace v seniorské problematice a problematice osob se všemi typy zdravotního postižení
  • komunikativnost, trpělivost, empatie
  • fyzická i psychická zdatnost
  • schopnost práce v týmu
  • samostatnost
  • řidičský průkaz skupiny B není podmínkou
  • zdravotní průkaz

Místo je vhodné pro studenty, nebo pro aktivní důchodkyně, které mají zkušenosti s prací s lidmi s postižením a péčí o lidi v seniorském věku.

Zájemci, zašlete prosím svůj strukturovaný životopis do 19. 2. 2018 na e-mail: _8IvZ.54_.GBRcagc8m%C_7%Y9kmb. Bližší informace na výše uvedené e-mailové adrese.