Jdeme životem spolu s vámi

Všeobecná sestra

Místo výkonu: České Budějovice
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: ihned
Výběrové řízení: Ne
Kontaktní osoba: Mgr. Jana Bartošová

Požadované vzdělání: dle zákona 96/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů

Pracovní doba: ranní směna

Mzdové podmínky: po zapracování až 20 700 Kč

Náplň práce: poskytování ošetřovatelské péče v domácím prostředí

Požadujeme:

  • Odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry bez odborného dohledu dle zákona 96/2004 Sb., o podmínkách získávání a uznávání způsobilosti k výkonu nelékařských zdravotnických povolání a k výkonu činností souvisejících s poskytováním zdravotní péče a o změně některých souvisejících zákonů (zákon o nelékařských zdravotnických povoláních), ve znění pozdějších předpisů
  • Zdravotní způsobilost, bezúhonnost
  • Praktické a samostatné myšlení
  • Komunikativnost, trpělivost, empatii
  • Práce na PC
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Ranní směnu
  • Podporu dalšího vzdělávání
  • Týden dovolené navíc
  • Služební telefon
  • Služební automobil

Zájemci, zašlete prosím svůj strukturovaný životopis s motivačním dopisem do 30. 4. 2018 na e-mail %8EuRW%7~hys39enW7c-31.9X5pJ, tel.: 733 755 953.