Vánoční koncert pro Budějckou noclenku
15. prosince 2020 Aktuálně

Vánoční koncert pro Budějckou noclenku

Vánoční koncert Městské charity České Budějovice je každoročně především poděkováním zaměstnancům a dobrovolníkům, dárcům, donátorům a uživatelům Městské charity České Budějovice, ale zároveň i příležitostí na chvilku se v předvánočním čase zastavit a zamyslet nad skutečnými hodnotami a nad tím, jak bychom mohli pomoci potřebným.  Pomozme letos prostřednictvím DMS www.darcovskasms.cz těm, kdo bez pomoci okolí nestráví Vánoce v teple, pomozme osobám bez přístřeší. 

Mezi blahobytem a ulicí může být tenká hranice. Ztratíte práci, rozpadne se vám rodina, přijdete o střechu nad hlavou. Skončíte na ulici a sáhnete po láhvi s alkoholem. Dostaví se psychické problémy. Ocitnete se v začarovaném kruhu, ze kterého se sami nedostanete. Pomozte spolu s Městskou charitou České Budějovice najít lidem, kteří se dostali do těžké životní situace, najít cestu do Domu sv. Pavla, kde mohou získat nocleh, pomoc a podporu. Podpořte částkou 30, 60 nebo 90 korun projekt Budějcká noclenka, který člověku bez domova usnadní návrat do běžného života.

Učinit tak můžete zasláním SMS na tel. číslo 87 777 ve tvaru:
DMS NOCLENKA 30 nebo DMS NOCLENKA 60 nebo DMS NOCLENKA 90.

Celý benefiční koncert Městské charity České Budějovice vám nabídne Jihočeská televize 24. a 25.12.
Přejeme vám ničím nerušený poslech vánočních, pohádkových a klasických melodií v podání harfenistky Ivanky Pokorné a violoncellisty Pavla Barnáše. 

Přejeme vám krásné a požehnané Vánoce.

Tento projekt je spolufinancován statutárním městem České Budějovice.logo-web

Bc. Isabela Šilhová

PR/projektový manažer
Tel.: 774 655 377 E-mail: 4lnlV-54%byr5f56LTpl_29b-ovmVW7%WkvDRW7r