Městská charita České Budějovice

Pracovník/ice v sociálních službách – nepedagogický výchovný pracovník

Dům sv. Pavla, Riegrova 32, 370 01 Č. Budějovice Plný úvazek po dohodě výběrové řízení
Kontaktní osoba
Bc. Petra Vohlídalová Bc. Petra Vohlídalová

vedoucí Domu sv. Pavla, sociální pracovnice
Tel.: 776 655 305 E-mail: petra.vohlidalova@cbudejovice.charita.cz

Městská charita České Budějovice vypisuje výběrové řízení na pozici:

Pracovník v sociálních službách – nepedagogický výchovný pracovník

Městská charita České Budějovice je nestátní nezisková organizace zaměřená na pomoc lidem v nouzi. Naší dlouhodobou vizí je pomáhat těm nejzranitelnějším, kteří by jinak zůstali bez pomoci.

Popis pracovní pozice:

  • přímá práce s osobami bez přístřeší ve službách azylového domu pro muže – Dům sv. Pavla (Riegrova 32, České Budějovice)
  • podpora klientů v řešení nepříznivé životní situace spojené se ztrátou bydlení
  • zajištění přechodného ubytování a podpory klientů azylového domu
  • vytváření bezpečného prostředí a realizace aktivizačních činností k získání dovedností potřebných pro návrat do běžného života
  • vedení potřebné dokumentace spojené se sociální službou

Požadujeme:

  • dobré vyjadřovací a komunikační dovednosti
  • schopnost empatie, sociálního cítění, ohleduplnost a toleranci
  • odolnost vůči psychické zátěži, trpělivost a respekt vůči klientům
  • schopnost týmové spolupráce a efektivní organizace vlastní práce
  • zájem o práci se sociálně znevýhodněnými, schopnost sebereflexe
  • znalost práce na PC (Outlook, Excel, PowerPoint)
  • způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost

Nabízíme:

  • smysluplnou práci na celý úvazek v nepřetržitém provozu
  • práci vhodnou i pro studenty
  • nástupní mzdu od 20 500 Kč, pravidelné odměny (očekávaná hrubá mzda 27 tis. Kč/měsíc)
  • zázemí stabilní společnosti, 5 týdnů dovolené
  • možnost dalšího vzdělávání
  • nástup dohodou

Pokud vás zaujala nabídka a splňujete požadavky, zašlete emailem strukturovaný životopis a motivační dopis Bc. Petře Vohlídalové, e-mail: petra.vohlidalova@cbudejovice.charita.cz, nebo volejte na tel. číslo: 776 655 305 (PO–PÁ, 8–16 hod.)

Městská charita České Budějovice si vyhrazuje právo na zrušení výběrového řízení bez uvedení důvodu, případně vyhlášení nového výběrového řízení v případě, že nebude vybrán vhodný uchazeč na danou pozici.
Osobní údaje poskytnuté uchazečem v rámci přihlášky budou zpracovány po dobu výběrového řízení.