Tygří drápy zvítězily nad paralympionikem

Tygří drápy zvítězily nad paralympionikem

V pondělí zahájilo DominoTýden pro duševní zdraví přátelským turnajem v iBoccie. Na organizaci Domino spolupracovalo s centrem Arpida, které mělo na starosti sportovně-technickou stránku klání. Hvězdným hostem turnaje byl pan Radek Procházka, stříbrný medailista z Letních olympijských her v Londýně 2012.

Všech osm přihlášených týmů se sešlo v tělocvičně Domova mládeže u Hvízdala hned ráno. Turnaj zahájili Radek Procházka, za pořadatele Běla Třebínová a Jan Talich z centra Arpida.

Radek provedl rozlosování do dvou hracích polí, ze kterých podle bodů bylo určeno pořadí na 5-8 místě. Tým domácích skončil na místě šestém. Rozstřelové zápasy se hrály o třetí a čtvrté místo a na druhém poli se zápasilo o druhé místo a definitivní vítězství.

To nakonec za velkého jásotu vybojoval tým Tygřích drápů. Odměnou vítězům byl exhibiční zápas s paralympijským medailistou, který hrál sám proti celému mužstvu. Radek Procházka se sice snažil, ale proti přesile to ani paralympionik neměl lehké a nakonec Tygřím drápům podlehl. Turnaj jsme zakončili slavnostním vyhlášení výsledků, kde týmy na prvních třech místech obdržely pohár a věcné ceny.

Výsledky:

1.místo – Tygří drápy (Diakonie ČCE-Rolnička Tábor)

2. místo – Rolnička Soběslav

3. místo – Duhovky (Duha – Písek)

6. místo – Domino (MCHCB – Domino)

Související články

Související galerie