Jdeme životem spolu s vámi

10. narozeniny NZDM V. I. P.

10. narozeniny NZDM V. I. P.

V úterý 15. května 2018 oslaví Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež    V. I. P. už desáté narozeniny. K této příležitosti připravili pracovníci malé setkání pro všechny, kterým by chtěli poděkovat, že zde mohou tak dlouho a úspěšně působit.

NZDM V. I. P. nabízí zázemí, odbornou pomoc a podporu dětem a mládeži, jež jsou ohrožené společensky nežádoucími jevy, sociálním vyloučení nebo se nacházejí v nepříznivé životní situaci.  NZDM již deset let funguje na adrese Skuherského 70 v lokalitě Palackého náměstí. „Tato poloha je strategickým místem v centru Českých Budějovic, blízko nákupních center Igy a Mercury a v dosahu vlakového i autobusového nádraží, kde se právě bezprizorní děti nejvíce pohybují.“ říká Jitka Oupicová, vedoucí NZDM V. I. P. Služba je poskytována dětem a mládeži od 6 do 26 let a zcela bezplatně. Každý rok projde naší službou přibližně 250 uživatelů.

Pro všechny návštěvníky bude připraveno drobné občerstvení, prezentace činnosti, výstava děl uživatelů, ale také malé „překvapení“. „Za těch deset let už jsme toho hodně prožili a potkali spoustu lidí, tak doufám, že se s nimi potkáme i na oslavě!“ přeje si vedoucí NZDM.

 

Další informace Vám poskytnou:

Jitka Oupicová, DiS., vedoucí NZDM V. I. P. 731 604 494, jitka.oupicova@mchcb.cz

Bc. Kristýna Koutská, marketing, 731 604 183, kristyna.koutska@mchcb.cz