VIPni cup 2015

Již tradiční a oblíbená VIP zábava v rámci programu pro uživatele NZDM V.I.P. i v letošním roce proběhla v uvolněném sportovním duchu. Bowlingovalo se jako o život!

S uživateli jsme se sešli v klubu v 15 hodin, abychom zjistili, v jaké sestavě se vlastně sejdeme, a zda bude nutné vyjednávat s náhradníky.

Společně jsme dojeli trolejbusem na Lidickou ulici a došli na Dynamo. Podle nových pravidel se museli všichni hráči přezout do půjčených bot, aby nezničili novou podlahu. Nejdříve jsme hráče rozdělili na dráhy a poté jim byla vysvětlena pravidla hry i chování přímo v místě bowlingových drah a mohlo se začít. Vymezená hodinka utekla jako voda, vše probíhalo hladce a překvapivě hra téměř všem šla, i když v začátku se s problémy potýkali úplně všichni. Tři nejlepší hráči pak dostali zlatou, stříbrnou a bronzovou trofej.

To, že bowling není levná, záležitost si uživatelé moc dobře uvědomují, proto dráhy byly zaplacené z vydělaných peněz, z adventních trhů, kde jsme prodávali výrobky, právě těch uživatelů, kteří potom šli na bowling. Jelikož jak praví staré přísloví - Bez práce nejsou koláče!

 

Související galerie