Budějcká STRAVENKA pro lidi bez domova
28. února 2020 Aktuálně

Budějcká STRAVENKA pro lidi bez domova

Jsou bez domova a rozhodli se uklidit naše město. Zda jim tato šance přinese změnu v jejich životě, je již pouze na nich. Víme, že to není jednoduché a možná právě proto se nevzdáváme a pomocnou ruku stále nabízíme. 

2x týdně vyráží lidé bez domova do míst, které v našem městě potřebují nutně uklidit. Tímto projektem se snažíme dát lidem šanci,letak_A5_5 jak změnit svůj život. Odměnou za jejich práci jim bude Stravenka v hodnotě 60ti korun, kterou mohou použít na nákup potravin.
Na realizaci projektu se kromě Městské charity, podílí také Magistrát města České Budějovice a charitní dobrovolníci, bez kterých by tento projekt nemohl fungovat. Tito dobrovolníci dohlížejí na lidi bez domova při provádění dobrovolných úklidových akcí a zajišťují jejich bezproblémový průběh. Snažíme se také o získání pracovních návyků a začlenění lidí zpět do společnosti. Zda se nám to povede, je otázkou času. Držte nám/jim palce!

Pokud se rozhodnete pomoci, můžete nám darovat 60tikorunový příspěvek na https://www.darujme.cz/projekt/1202685, který proměníme za Stravenku pro pracující.

Více info ZDE