Budějcká Stravenka

Není to jednoduché, ale snaží se! Úklid města se pro osoby bez domova stává nyní činností, díky které opět získávají pracovní návyky a příležitost být prospěšní. Benefitem za tuto činnost je Stravenka, díky které si mohou nakoupit jídlo. 

Děkujeme všem dárcům za podporu, které si velmi vážíme a budeme se snažit nezklamat důvěru, kterou jste nám spolu s finančním darem také věnovali.

Jak situace vypadá nyní? 

Více než sto lidí bez domova s námi již spolupracovalo na úklidu města České Budějovice. Díky podpoře dárců jsme mohli předat více než 3000 stravenek. Tento počet není jen číslem v tabulce. Znamená tři tisíce hodin času, ve kterém jsme společně s lidmi bez domova mohli jít dobrým směrem.

Vzhledem ke vzrůstajícímu zájmu lidí bez domova o práci sháníme dobrovolníky (nejlépe věřící křesťany), kteří by se chtěli do projektu zapojit. Jedná se o pomoc s organizací lidí bez domova při práci. 

Jménem všech zúčastněných dobrovolníků a lidí bez domova mnohokrát děkujeme a přejeme mnoho Božího požehnání, lásky a zdraví do nového roku.

FOTOGALERIE


letak_A5_5

Více o projektu

CHCI PŘISPĚT


přispět můžete také na náš účet 2021137363/8040